Zapisz się!

Szkoleniowiec sp. z o.o.

ul. Obornicka 274 60 - 693 Poznań

Kurs operatora wózka widłowego

Nie przegap rekrutacji na najbliższy

kurs stacjonarny!

Dni
Godziny
Minuty

do rozpoczęcia kursu

Wybierz kurs dla siebie

Tylko do

11 kwietnia 2018 r.

20% rabatu –

kurs już od 280 zł

Zaoszczędź czas i pieniądze uczestnicząc w kursie hybrydowym!

teoria ONLINE

+ zajęcia praktyczne w formie stacjonarnej

ZDAWALNOŚĆ 100%

Dlaczego warto?

Termin zajęć praktycznych na placu manewrowym ustalamy indywidualnie z uczestnikiem szkolenia, zarówno w godzinach przed- jak i popołudniowych.

Indywidualne umawianie terminu zajęć

egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego odbywa się na naszym placu manewrowym, na wózkach na których prowadzimy zajęcia.

Egzamin przed UDT w ramach kursu

dzięki nowoczesnej platformie e- learning możesz przyswoić wiedzę teoretyczną online oraz rozwiązywać testy ułatwiające zdanie egzaminu teoretycznego przed UDT.

Kurs bez wychodzenia z domu

dysponujemy własnym placem manewrowym z pełnym wyposażeniem - palety, regały, i inne. Stawiamy na praktyczne umiejętności.

Plac manewrowy w Poznaniu

Szkoleniowiec sp. z o.o.

Szkolimy już od

2000 roku!

Przeszkoliliśmy

6024 operatorów wózków

Przeprowadziliśmy ponad

730 kursów na operatora

Organizacja kursów

KURSY OTWARTE

cyklicznie organizujemy kursy, w których może wziąć udział każdy chętny

KURSY ZAMKNIĘTE

organizujemy dla firm, które chcą przeszkolić swoich pracowników, zarówno w naszym ośrodku, jak i w siedzibie Klienta

Rodzaje uprawnień

prowadzimy kursy pozwalające zdobyć

3 rodzaje uprawnień:

do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

do obsługi wózków jezdniowych unoszących

 • kurs zakończony egzaminem przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego
 • zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez UDT
 • kurs zakończony egzaminem przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego
 • zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez UDT
 • kurs zakończony egzaminem wewnętrznym
 • zaświadczenie wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego Szkoleniowiec

1.

2.

3.

400 zł*
500 zł*
od 50 zł*

Kurs hybrydowy

Kurs stacjonarny

Kurs powtórkowy

 • zdobądź wiedzę teoretyczną dzięki materiałom dostępnym na naszej platformie e - learning
 • ćwicz rozwiązywanie testów egzaminacyjnych na platformie e-learning
 • uczestnicz w 9 godz. zajęć praktycznych w dogodnym dla Ciebie terminie
 • zdaj egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego

 • uczestnicz w 28 godzinach zajęć teoretycznych w ramach szkolenia stacjonarnego (poniedziałek - piątek od godz. 16:00)
 • uczestnicz w 9 godz. zajęć praktycznych w dogodnym dla Ciebie terminie
 • zdaj egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego
Zapisz się na kurs
Zapisz się na kurs
 • przygotuj się do egzaminu przed UDT uczestnicząc w 8 godzinach zajęć teoretycznych lub zdobywając wiedzę i ćwicząc rozwiązywanie testów egzaminacyjnych za pośrednictwem platformy e- learning
 • zdaj egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego
  Potrafisz obsługiwać wózek jezdniowy, ale brak Ci uprawnień wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego? To kurs właśnie dla Ciebie!
Zapisz się na kurs

*Cena kursu nie obejmuje kosztu egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego w kwocie 184,43 zł

e- learning + zajęcia praktyczne

stacjonarnie lub online

Formy kursów

ZDAWALNOŚĆ 100%

więcej informacji...

Kurs expresowy

z 80% dofinansowaniem

od 150 zł
Sprawdź warunki

Kurs expresowy

uprawnienia w tydzień

 • 38 godzin szkolenia (poniedziałek - piątek)
 • Egzamin przed UDT - koszt 171,94 zł
 • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych WJO II z wymianą butli gazowej na terenie UE
600 zł
Zapytaj o kurs ekspresowy
 • 38 godzin szkolenia (poniedziałek - piątek)
 • Egzamin przed UDT - wliczony w cenę kursu
 • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych WJO II z wymianą butli gazowej na terenie UE

Oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą przeszkolić zatrudnianych przez siebie pracowników!

Kurs hybrydowy

e- learning + zajęcia praktyczne

Przebieg kursu:

ZAPISY NA KURS

Gdy otrzymamy Twój formularz zgłoszeniowy na Twój adres e- mail wysyłamy fakturę pro forma - po jej opłaceniu wysyłamy Ci dostęp do kursu online.

Aby wziąć udział w kursie online na platformie e- learning wystarczy posiadać urządzenie z dostępem do Internetu (komputer, tablet lub smartfon).

NAUKA ONLINE

Na platformie e- learning udostępniamy Ci materiał szkoleniowy, który składa się z 8 modułów pełnych informacji niezbędnych do zdania egzaminu kwalifikacyjnego przed komisją UDT. Do każdego z ekranów szkoleniowych w każdej chwili możesz wrócić i zapoznać się z nim jeszcze raz.


Jeżeli jakieś zagadnienie zawarte w materiale szkoleniowym jest dla Ciebie niezrozumiałe to skorzystaj z konsultacji z instruktorem online (za pośrednictwem platformy e- learning). Zanotowanie pytania będziesz mógł również osobiście zadać instruktorowi podczas zajęć praktycznych.


Po każdym z modułów rozwiąż test online sprawdzający czy wystarczająco przyswoiłeś wiedzę z danego zakresu. Jeżeli nie uzyskasz progu prawidłowych odpowiedzi test możesz powtórzyć – najlepiej po uprzednim ponownym przeczytaniu materiału szkoleniowego. Pytania testowe pochodzą z puli pytań, udostępnionych przez Urząd Dozoru Technicznego, które mogą pojawić się na egzaminie kwalifikacyjnym.

EGZAMIN WEWNĘTRZNY ONLINE

Po zapoznaniu się z całym materiałem szkoleniowym (8 częściami) możesz przystąpić do wewnętrznego egzaminu końcowego w formie testu jednokrotnego wyboru. Aby ukończyć część teoretyczną kursu musisz prawidłowo odpowiedź na co najmniej 77 z 90 losowo wybranych pytań egzaminacyjnych. W przypadku nieosiągnięcia wyniku pozytywnego do egzaminu możesz podejść ponownie – najlepiej po uprzednim ponownym przeczytaniu materiału szkoleniowego. Gdy zdasz egzamin wewnętrzny automatycznie otrzymać certyfikat potwierdzający ukończenie części teoretycznej kursu przygotowującego do uzyskania uprawnień operatora wózków jezdniowych.

UTRWALAJ WIEDZĘ DO DNIA EGZAMINU

Po zdaniu egzaminu wewnętrznego, aż do dnia egzaminu kwalifikacyjnego przed komisją UDT, masz nieograniczoną możliwość zapoznawania się z materiałami szkoleniowymi oraz rozwiązywania testów, aby utrwalać przyswojony materiał. Korzystaj z tej możliwości, gdyż pytania testowe pochodzą z puli pytań, udostępnionych przez Urząd Dozoru Technicznego, które mogą pojawić się na egzaminie kwalifikacyjnym.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W DOGODNYM TERMINIE

W dogodnym dla Ciebie terminie umawiamy się na odbycie zajęć praktycznych na placu manewrowy w wymiarze 9 godzin. Zajęcia praktyczne mogą zostać zorganizowane od poniedziałku do soboty - w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Zalecamy aby zajęcia praktyczne odbywać po zakończeniu części teoretycznej kursu - są one wówczas nie tylko treningiem praktycznych umiejętności obsługi wózka jezdniowego, ale również sposobem na utrwalenie zdobytej wiedzy.

EGZAMIN PRZED KOMISJĄ KWALIFIKACYJNĄ UDT

Gdy uzyskasz certyfikat ukończenia części teoretycznej kursu oraz weźmiesz udział w zajęciach praktycznych, możesz przystąpić do egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Zorganizujemy egzamin w taki sposób, aby odbył się w miejscu, w którym uczestniczyłeś w zajęciach praktycznych, z użyciem tego samego sprzętu oraz w obecności instruktora. W naszym ośrodku zdawalność egzaminu przed UDT po ukończeniu kursu hybrydowego wynosi 100%. Po zdaniu egzaminu dostarczymy Ci świadectwo kwalifikacyjne do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego wydawane przez UDT.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie hybrydowym?

Ty decydujesz czy dziś czujesz się na siłach przyswajać wiedzę czy może jednak zrobisz to jutro, czy będziesz uczył się w weekend a może popołudniami, przy biurku a może na ogrodzie, w piżamie albo garniturze.

Uczysz się w dowolnym miejscu i czasie

Jakieś zagadnienie jest dla Ciebie trudniejsze od pozostałych? Możesz poświęcić dowolną ilość czasu na jego zrozumienie - nie ograniczają Cię pytania innych uczestników ani czas zajęć.

Uczysz się we własnym tempie

Masz nieograniczoną możliwość rozwiązywania testów online, stworzonych na bazie pytań, które mogą pojawić się na egzaminie przed UDT. Dzięki temu wiesz, czy Twoja wiedza jest na wystarczającym poziomie aby podejść do egzaminu.

Na bieżąco weryfikujesz swoją wiedzę

Kurs hybrydowy jest znacznie tańszy. Ponadto oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić np.: na dojazd na zajęcia.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Uwaga, zmiana przepisów!

Imienne zezwolenia zachowują ważność tylko do dnia:

31.12.2023 r.

Jeżeli wystawione zostały

do dnia 31 grudnia 2004 roku

Jeżeli wystawione zostały

do dnia 31 grudnia 2014 roku

Jeżeli wystawione zostały

od dnia 1 stycznia 2015 roku

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 grudnia 2017 roku w sprawie bhp przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym

Aby uzyskać uprawnienia operatora wózka jezdniowego należy zdać egzamin praktyczny, ale również teoretyczny przed egzaminatorem UDT lub IMBiGS – przygotuj się do niego uczestnicząc w naszymi podejdź pewnie do egzaminu zanim inni będą stali w kolejkach.

Kursie powtórkowym

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z 2017 roku (znowelizowanym w 2019 roku) stopniowo stracą ważność imienne zezwolenia na obsługę wózków jezdniowych w zakładzie – aby być operatorem wózka jezdniowego będzie trzeba posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego lub książkę operatora wydaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Co więcej, aby podjąć pracę jako operator wózka jezdniowego u nowego pracodawcy musisz posiadać ww. kwalifikacje - bez nich nowy pracodawca nie może wydać wewnętrznego imiennego zezwolenia na obsługę wózka jezdniowego.

31.12.2026 r.

31.12.2027 r.

Pozyskaj do 80 % dofinansowania na przeszkolenie pracowników

Dowiedz się więcej

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz kontaktu, a my sprawdzimy czy przysługuje Ci dofinansowanie do szkolenia!

Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie?

Formularz kontaktu

Wypełnij formularz

1.

Zaczekaj na kontakt

2.

Ustal termin kursu

3.

Odbierz 80% dofinansowania

4.

Odbierz 80% dofinansowania

Ustal termin kursu

3.

4.

Zaczekaj na kontakt

2.

Wypełnij formularz

1.

Oferty pracy dla uczestników kursu!

Każdy uczestnik kursu organizowanego przez SZKOLENIOWIEC SP. Z O.O.

po pozytywnie zaliczonym egzaminie otrzymuje propozycję pracy.


Możesz pracować między innymi w:

Jesteś przedsiębiorcą?

Nawiązując współpracę z SZKOLENIOWIEC SP. Z O.O.

będziesz otrzymywać od nas dane kontaktowe do naszych najzdolniejszych kursantów, którzy skorzystali z naszych kursów indywidualnych.


Wypełnij formularz i zapisz się na kurs!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

do końca rekrutacji