Outsourcing
BHP

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻEMY POMÓC

SZKOLENIOWIEC POZNAŃ

Potrzebujesz wsparcia w zakresie obowiązków BHP?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Decydując się na współpracę z nami zyskasz doświadczonego, kompetentnego partnera, który będzie stale dbał o poprawę jak i utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa w Twojej firmie. Wesprzemy Cię w zarządzaniu bezpieczeństwem pracy Twoich pracowników, a Ty będziesz mógł skupić się już tylko na rozwoju swojej działalności!

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie obowiązków BHP

Zastanawiasz się czy na pewno potrzebujesz służby BHP ?

Przepisy prawa nakładają na pracodawcę obowiązek posiadania służby bhp, która ma być wsparciem dla pracodawcy przy wypełnianiu obowiązków z zakresu bhp. Pamiętaj, że jako pracodawca odpowiadasz za zdrowie i życie swoich pracowników, zatem bez fachowego doradztwa, nienależycie wykonując swoje obowiązki z zakresu bhp narażasz się na odpowiedzialność karną, wykroczeniową, a także cywilną nierzadko opiewającą na kilkaset tysięcy złotych!

POTRZEBUJESZ!

Zakres WSPARCIA

#1

Służba BHP

Nie potrzebujesz BHP`owca na etacie. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie wszystkie zadania wynikające z obowiązków Służby BHP, w tym również opracujemy oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy w Twojej firmie.

#2

Dajemy Ci pełne wsparcie w razie wypadku przy pracy w Twojej firmie. W ciągu 15 minut od zdarzenia będziemy u Ciebie, aby zabezpieczyć miejsce wypadku. W razie potrzeby ustalimy okoliczności i przyczyny wypadku prowadząc postępowanie powypadkowe.

Wypadek przy pracy

#3

Szkolenia pracowników

Zapewniamy pełen zakres szkoleń BHP dla pracowników, w tym szkolenia wstępne oraz okresowe. Realizujemy szkolenia w zakładzie pracy, w formie wideokonfernecji oraz poprzez platformę elearningową, jak również szkolenia wyjazdowe.

#4

Przygotujemy Cię na kontrolę PiP oraz będziemy Cię reprezentować w przypadku postępowania.

Kontrola PiP

#5

Audyt BHP

raz do roku zorganizujemy dla Ciebie Roczną ocenę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy czyli kompleksowy audyt warunków BHP zawierający szczegółową ocenę i zestaw wytycznych do wdrożenia.

#6

Twój indywidualny opiekun przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzi kontrolę stanu BHP w Twojej firmie. Po kontroli otrzymasz raport wskazujący nieprawidłowości oraz zalecenia pokontrolne.

Comiesięczna kontrola BHP

#7

Bieżące wsparcie i doradztwo

W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z naszego doświadczenia w zakresie organizacji miejsca pracy, szacowania ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, kontroli warunków pracy, rekrutacji i wielu innych!

ZAUFALI Nam

FIBARO

Home intelligence

CORTLAND

Apple Premium Reseller

ARSENAŁ

Galeria Miejska w Poznaniu

KOMANDOR

Ekspert od zabudowy wnętrz

JAXA POL

Wyburzenia i rozbiórki budynków

AXELL GROUP

Logistics experts

Dlaczego warto z NAMI?

ZESPÓŁ doświadczonych
BHP-owców

  • doświadczeni specjaliści - każdy z nas specjalizuje się w innej branży
  • dyspozycyjność - otrzymasz indywidualnego opiekuna oraz na wypadek jego nieobecności opiekuna zastępczego wdrożonego w sprawy Twojej firmy
  • szybkość reakcji - w razie potrzeby dotrzemy do Twojej firmy nawet w 15 minut!

NAJWIĘKSZA firma zajmująca się BHP w Wielkopolsce

  • 60 nadzorowanych firm - prawdopodobnie pracowaliśmy już z firmami z Twojej branży i wiemy czego potrzebujesz
  • Współpraca z organizacjami - Lewiatan, Izby Gospodarcze, Wielkopolska Strategia Ograniczania zagrożeń zawodowych przy PiP itp.
  • 22 lata doświadczenia - lata praktyki pozwoliły nam zebrać bagaż doświadczeń, który wykorzystamy do wsparcia Twojej firmy

EFEKTYWNE rozwiązanie biznesowe

  • zespół a nie jednostka - korzystając z naszych usług korzystasz z doświadczenia całego zespołu
  • koszt - outsourcing BHP jest tańszy niż utrzymywanie etatowego BHP-owca
  • kompleksowe rozwiązanie - nie ograniczamy się do wsparcia jedynie BHP-owca, z nami możesz liczyć na doradztwo lekarzy oraz prawników wyspecjalizowanych w prawie pracy oraz zagadnieniach bezpieczeństwa i higieny pracy

Wypełnij formularz

zamów indywidualną

ofertę dla Twojej firmy

Szkoleniowiec Sp. z o.o.

ul. Obornicka 274

60-693 Poznań

Sąd Rejonowy Poznań- Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000229265

Wysokość kapitału zakładowego: 404.000,00 zł